1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Marmaris'te Uyuşturucu Operasyonu

Marmaris'te Uyuşturucu Operasyonu

Marmariste Uyuşturucu Operasyonu
A+A-

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, İzmir-Marmaris seferini yapan bir yolcu otobüsünde 5 kilo 500 gr kubar esrar maddesi ele geçirdi. Muğla'nın önemli turizm bölgeleri Marmaris ve

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, İzmir-Marmaris seferini yapan bir yolcu otobüsünde 5 kilo 500 gr kubar esrar maddesi ele geçirdi.
Muğla'nın önemli turizm bölgeleri Marmaris ve Datça'nın karadan tek giriş güzergâhında bulunan Çetibeli Jandarma Karakolu'nda görevli ekipler suçlulara geçit vermiyor. Bir ihbar üzerine harekete geçen Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, İzmir-Marmaris seferini yapan bir yolcu otobüsünde 5 kilo 500 gr kubar esrar maddesi ele geçirdi.Marmaris ve Datça yarımadalarını Muğla'ya bağlayan yol güzergâhındaki Çetibeli köyünde bulunan Çetibeli Jandarma Karakolu ekipleri, özellikle yaz aylarında Marmaris ve Datça'da uyuşturucu başta olmak üzere kaçak içki ve sigara satmak isteyenlere yönelik yapılan operasyonlarla kaçakçılara ve zehir tacirlerine göz açtırmıyor. Gelen bir ihbar üzerine Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde görev yapan Çetibeli Jandarma Komutanlığı ekipleri İzmir-Marmaris seferini yapan bir otobüste kimlik araması yaptı. Otobüste yapılan aramalar sonucu M.Ö (24) isimli şahsa ait çantada 5 kg 500 gr kubar esrar maddesi ele geçirildi.
M.Ö isimli şahıs, jandarma ekipleri tarafından yakalanırken olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
(BG-MB-İK)

28.01.2013 12:08:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT