1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Marmaris'te Girişimciler Sertifikalarını Aldı

Marmaris'te Girişimciler Sertifikalarını Aldı

Marmariste Girişimciler Sertifikalarını Aldı
A+A-

KOSGEB Muğla Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası işbirliğinde kendi işini kurmak isteyenlere yönelik "Uygulamalı Giriş

KOSGEB Muğla Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Muğla Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası işbirliğinde kendi işini kurmak isteyenlere yönelik "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" derslerine katılarak kursu tamamlayan 30 kursiyere sertifikaları verildi.
KOSGEB Muğla Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası işbirliği ile Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı'nın Eğitim ve Hizmet Binasında yapılan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" kurslarının 2. Etabı da geçtiğimiz haftalarda sonlanmıştı. Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, tüm derslere katılarak kursu tamamlayan 30 kursiyere ise sertifikalarını verdi. Ayyıldız, kursa katılarak Uygulamalı Girişimcilik sertifikalarını alan kursiyerlerin bu sertifikalarla ne gibi haklara sahip olduklarını anlattı. Sertifikasına sahip olan kursiyerlerden Yıldırım Altay kursun kendisine sağlamış olduğu etkiden bahsederek, ilerleyen zamanlarda hayata geçirmeyi düşündüğü projeleri olduğunu anlattı.
(BG-MB-İK)

08.01.2013 13:26:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT