1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Marmaris Ak Parti'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması

Marmaris Ak Parti'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması

Marmaris Ak Partiden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması
A+A-

Ak Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları 10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü dolayısıyla Marmaris'te yayın yapan gazeteleri ziyaret etti. Ziyaret Ak Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları Ba

Ak Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları 10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü dolayısıyla Marmaris'te yayın yapan gazeteleri ziyaret etti.
Ziyaret Ak Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Cavidan Öner yönetim kurulu üyeleri Reyhan Koç, Şükriye Yaylalı, Beldibi Kadın Kolları Başkanı Melek Aydoslu, Fevziye Uyar ve Gençlik Kollarından Başkan Muzaffer Aravi, Alper Yılmaz, Okan Akgün ve Arda Canga katıldı. İlk olarak Marmaris'te yayın yapan Manşet Gazetesi'ni ziyaret eden Ak Partili ekiple sohbet eden Gazete sahibi Sabri Kesen, yerel medyanın içinde bulunduğu durumu ziyaretçilerle paylaşarak, yerel medyanın önemini anlattı. Ak Parti Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Cavidan Öner'de günün anlam ve önemine ilişkin hediyelerini vererek şöyle konuştu; " Kamu hizmeti yapan medya mensuplarının artan sorumluluğu hepimizin malumudur. Tarafsız, özel hayata saygılı, doğru haber vermeyi ve halk için yol gösterici olmayı kendine ilke edinen basın mensupları ve medya çalışanları zor imkanlar altında halkın bilinçlendirilmesi, ülke çıkarlarına yönlendirilmesi ve toplumun aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirirken her türlü güçlüğe göğüs germektedir. Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında doğru, tarafsız ve ilkeli haber anlayışını benimsemiş, her türlü zorluk ve olumsuzluğa rağmen yoğun emek vererek çalışmalarını yürüten basınımızın kıymetli temsilcilerinin Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.
(BG-MB-İK)

10.01.2013 13:48:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT