1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Markette Esrar Ticaretine Jandarma Baskını Akın Baycan Antalya

Markette Esrar Ticaretine Jandarma Baskını Akın Baycan Antalya

Markette Esrar Ticaretine Jandarma Baskını    Akın Baycan  Antalya
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar beldesinde jandarma ekiplerinin istihbarat çalışmaları sonucu kaçak sigara ve esrar ticareti yapıldığı belirlenen bir markete operasyon düzenlendi. Operasyo

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar beldesinde jandarma ekiplerinin istihbarat çalışmaları sonucu kaçak sigara ve esrar ticareti yapıldığı belirlenen bir markete operasyon düzenlendi. Operasyonda 17 karton içerisinde 170 paket gümrük kaçağı sigara ve 1,5 kilogram içime hazır esrar maddesi ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Mahmutlar beldesi Atatürk Mahallesi Selahattin Yaman Caddesi'nde bulunan A.U.'ya ait markette kaçak sigara ve esrar ticareti yapıldığı bilgilerine ulaşan Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı'na bağlı ekipler iş yerini takibe aldı.Üç gün süren takip sonucu iş yerinde esrar ve kaçak sigara satışı yapıldığını belgeleyen jandarma ekipleri, savcılıktan alınan arama kararı ile gece saatlerinde iş yerine operasyon düzenledi. Operasyonda tezgah altına gizlenmiş vaziyette içime hazır 1,5 kilo esrar maddesi ile 17 karton içerisinde toplam 170 adet gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Olayla ilgili iş yeri sahibi A.U. gözaltına alındı.
Zanlının sorgusunun sürüdüğü öğrenildi.
(AB-SK-Y)

05.02.2013 10:03:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT