1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Margenç Masa Tenisi Takımı İlk Yarıyı 2. Olarak Bitirdi

Margenç Masa Tenisi Takımı İlk Yarıyı 2. Olarak Bitirdi

Margenç Masa Tenisi Takımı İlk Yarıyı 2. Olarak Bitirdi
A+A-

İstanbul'da 28, 29 ve 30 Aralık 2012 tarihinde yapılan Masa Tenisi Türkiye 2. Ligi 2. etap müsabakaları sonunda Margenç masa tenisi takımı ilk yarıyı ikinci olarak bitirdi. Takımda yüreğini ortaya ko

İstanbul'da 28, 29 ve 30 Aralık 2012 tarihinde yapılan Masa Tenisi Türkiye 2. Ligi 2. etap müsabakaları sonunda Margenç masa tenisi takımı ilk yarıyı ikinci olarak bitirdi.
Takımda yüreğini ortaya koyan sporculara teşekkür ettiğini belirten antrenör İzzettin Atasever, "Lig çok zorlu ekiplerden kurulu bu zorlu rakipleri geçerek İstanbul'da oynanan müsabakalarda lider Çukurova Üniversitesi'nin iki mağlubiyetinin birini Margenç'ten aldı. Ligde bulunan takımların birbirine çok denk olduğunu, birçok takımın Fenerbahçe, Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve birçok Avrupa ülkesinden transfer yapmalarına rağmen, bizler bu güçlü rakipler karşısında ilk yarıyı hedeflediğimiz şekilde bitirmenin sevincini yaşıyoruz. Ligde üst sıralarda bulunan Polis Akademisi'ni ve Boschsporu gibi takımları yenerek büyük bir avantaj yakaladık. Şimdiye kadar oynadığımız 15 maçtan 12 galibiyet ve 3 yenilgi aldık. Buda Mardin masa tenisi adına büyük bir başarı. 2013 yılında daha çok çalışarak bu başarıyı sürdüreceğiz" dedi.
(MA-YRT-Y)

03.01.2013 15:46:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT