1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Mardinli Seher'in Başbakandan Aldığı Atkı Sevinci Sürüyor

Mardinli Seher'in Başbakandan Aldığı Atkı Sevinci Sürüyor

Mardinli Seherin Başbakandan Aldığı Atkı Sevinci Sürüyor
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mardin gezisinde atkı hediye ettiği Seher Kahraman, aldığı hediyeden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 2 günlük Mardin gezisinin so

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mardin gezisinde atkı hediye ettiği Seher Kahraman, aldığı hediyeden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 2 günlük Mardin gezisinin son durağı olan Kızıltepe ilçesinde otogar miting alanında halka seslenirken, kendisine yaklaşan öğrenciye atkısını vermesi, öğrenci ve ailesinde sevinçle karşılandı. Özel bir okulda 12. sınıf öğrencisi olan 17 yaşındaki Seher Kahraman'ın ısrarları üzerine Başbakan Erdoğan atkısını hediye etmişti. Üşümesine rağmen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine atkı vermesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Seher Kahraman, "Ben Başbakan Erdoğan'ı çok seviyorum. Onu çok sevdiğimi ve siyasi bölümü bitirip yanında çalışmak istediğimi söyledim. Sonra atkısını istedim, üşüyeceğini söyledi, ben ısrar edince atkısını bana verdi. Başbakan'da gerçek bir baba aşkı var. Bundan dolayı da onu çok seviyorum" dedi.
(İA-AKK-AŞ-Y)

18.02.2013 17:34:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT