1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mardin'de İçişleri Bakanı Güler'i Karşılayan Konvoyda Kaza Mardin

Mardin'de İçişleri Bakanı Güler'i Karşılayan Konvoyda Kaza Mardin

Mardinde İçişleri Bakanı Güleri Karşılayan Konvoyda Kaza  Mardin
A+A-

İçişleri Bakanı olduktan sonra ilk defa memleketi Mardin'e gelen Muammer Güler'i karşılamak için havaalanına giden konvoyun dönüş yolunda zincirleme trafik kazası meydana geldi. Mardin Havaalanı'nda

İçişleri Bakanı olduktan sonra ilk defa memleketi Mardin'e gelen Muammer Güler'i karşılamak için havaalanına giden konvoyun dönüş yolunda zincirleme trafik kazası meydana geldi.
Mardin Havaalanı'nda Güler'i, Vali Turhan Ayvaz, Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu, kurum amirleri ve çok sayıda partili karşıladı. Havaalanından Mardin istikametine seyir halindeki konvoyda bulunan 4 araç Borusan fabrikası mevkiinde kaza yaptı. Kazaya, AK Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış ve Derik İlçe Başkanı Ali Osman Tutal'ı taşıyan araçlar karıştı. Kazada Ak Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış ve Derik İlçe Başkanı Ali Osman Tutal hafif yaralandı. Yaralılar kaldırıldıkları Mardin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. İçişleri Bakanı Muammer Güler, kazanın ardından hastaneye giderek yaralıların sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Güler, ciddi bir durumun olmadığını ve arkadaşlarının sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi. Güler'in ziyaretinin ardından hastaneye kaldırılanlar taburcu edildi.
(AKK-ÖK-Y)

03.02.2013 13:09:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT