1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Mardin'de Gündüz Geceye Döndü

Mardin'de Gündüz Geceye Döndü

Mardinde Gündüz Geceye Döndü
A+A-

Mardin'de aniden bastıran toz bulutu ve yoğun sis, gündüzü adeta geceye çevirdi. Öğle saatlerinde etkili olan yoğun sis ve toz bulutu, havanın kararmasına neden oldu. Havanın aniden kararması üzerine

Mardin'de aniden bastıran toz bulutu ve yoğun sis, gündüzü adeta geceye çevirdi.
Öğle saatlerinde etkili olan yoğun sis ve toz bulutu, havanın kararmasına neden oldu. Havanın aniden kararması üzerine geceyi andıran manzara karşısında vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Selman Aslan adlı vatandaş, Mardin'de aniden bastıran yoğun sis ve rüzgarla birlikte havanın aniden karardığını, gündüzün geceye dönüştüğünü belirtti. Bir anda neye uğradıklarına şaşırdıklarını belirten Aslan, "Bu manzara karşısında çok şaşırdım. Gün ortası hava birden karardı. Ve sanki gündüz gece oldu. İnsanlar panik içinde evlerine kaçıştı. Allah hayırlara vesile kılsın" dedi.
Gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ali Demir adlı vatandaş ise, "Ne diyeceğimi şaşırdım. Birden hava karardı. Akşam olduğunu sandım. Görünce inanamadım. Dışarı çıkıp manzarayı görünce adeta şoke oldum. Daha önce böyle bir manzara görmedim" şeklinde konuştu.
(MA-YRT-AŞ-Y)

07.01.2013 16:51:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT