1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mardin Belediyesi'nden Kar Temizleme Çalışmaları

Mardin Belediyesi'nden Kar Temizleme Çalışmaları

Mardin Belediyesinden Kar Temizleme Çalışmaları
A+A-

Mardin Belediyesi, dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışının etkisini en aza indirmek için çalışmalara başladı. Mardin Belediyesi temizlik işleri ekipleri kar yağışı neden

Mardin Belediyesi, dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışının etkisini en aza indirmek için çalışmalara başladı.
Mardin Belediyesi temizlik işleri ekipleri kar yağışı nedeniyle Birinci Cadde'nin tamamında ve Yenişehir'in bir çok noktasında kar temizleme ve buzlanmayı önleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kar yağışının başlamasıyla hazır bekletilen ekiplerin hemen müdahale ettiğini belirten Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, "Dün akşamüzeri başlayan ve etkisini arttıran kar yağışı halkımıza, sürücü ve yayalara zor anlar yaşatmaması için temizlik işleri ekiplerimiz harekete geçerek birçok noktada tuzlama çalışmalarına başladı. Cadde, sokak ve kaldırımlarda biriken karları ekiplerimiz temizliyor, gün boyunca yolların buzlanmaması için kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına devam edeceğiz. Öncelikli olarak ana yol ve arterlerin temizliğini yapıyoruz. Daha sonra ara sokak ve caddelerde çalışmalarımız devam edecek" dedi.
(MA-YRT-AŞ-Y)

09.01.2013 16:00:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT