1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mardin Basını Müsiad Dost Meclisi'nde

Mardin Basını Müsiad Dost Meclisi'nde

Mardin Basını Müsiad Dost Meclisinde
A+A-

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (MÜSİAD) geleneksel olarak düzenlediği Dost Meclisi toplantısının bu haftaki konukları Mardin'de görev yapan gazeteciler oldu. Bir otelde düzenlenen Dost

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (MÜSİAD) geleneksel olarak düzenlediği Dost Meclisi toplantısının bu haftaki konukları Mardin'de görev yapan gazeteciler oldu.
Bir otelde düzenlenen Dost Meclisi'ne; Mardin basını, MÜSİAD Mardin Şube yönetimi ve üyeleri katıldı. MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Ali Dündar, 2012 yılının ekonomik ve sosyal değerlendirilmesinin yanında, 2013 yılından MÜSİAD camiasının beklentilerini ve öngörülerini dile getirdi. Basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladığını belirten Dündar, "Mardin'deki basın mensuplarımızın her türlü sıkıntı ve soruna rağmen görevlerini tarafsız gazetecilik ilkeleri doğrultusunda ifa etmeleri takdire şayan bir durumdur. Umut ediyoruz ki 2013 yılı, yerel basınımız açısından, şartları iyileştirilmiş, meslek onurunu göz ardı etmeyen bir çalışma yılı olarak geçsin" dedi.
(MA-YRT-Y)

12.01.2013 13:04:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT