1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mantar Toplamak İsterken Uçurumdan Aşağı Düştü

Mantar Toplamak İsterken Uçurumdan Aşağı Düştü

Mantar Toplamak İsterken Uçurumdan Aşağı Düştü
A+A-

Manisa'nın Salihli ilçesinde, dağda bulduğu mantarı almaya çalışan 14 yaşındaki çocuk, 50 metrelik uçurumdan aşağı yuvarlandı. Edinilen bilgiye göre, Yağmurlar köyünde ikamet eden Kadir Namver, abla

Manisa'nın Salihli ilçesinde, dağda bulduğu mantarı almaya çalışan 14 yaşındaki çocuk, 50 metrelik uçurumdan aşağı yuvarlandı.
Edinilen bilgiye göre, Yağmurlar köyünde ikamet eden Kadir Namver, ablasıyla koyun otlattığı sırada gördüğü bir mantarı almaya çalıştı. Bu esnada ayağı kayan Namver, 50 metrelik uçurumdan düşerek başını yaraladı. Olay yerine gelen köylüler tarafından düştüğü yerden çıkarılan Namver, haber verilen hava ambulansı ile hastaneye götürülmeye çalışıldı.
Hava ambulansının bir türlü alana inememesi sonrasında köylüler, yaralı çocuğu sedye üzerinde dik yamaçta taşıyarak ambulansın indiği alana götürdü. Jandarma ekiplerinin sevk edildiği bölgede, Salihli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 112 sağlık ekipleri, Manisa AFAD ile İzmir Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birliği'ne bağlı ekipler de hazır bulundu.
Hava ambulansıyla Salihli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Namver'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
(ES-Eİ-Y)

04.01.2013 18:16:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT