1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manolya, U15 Aday Kadrosuna Çağrıldı

Manolya, U15 Aday Kadrosuna Çağrıldı

Manolya, U15 Aday Kadrosuna Çağrıldı
A+A-

Turgutlu Belediyespor Yıldız Kız Basketbol Takımı oyuncusu Manolya Kurtulmuş, U15 Yıldız Milli Takım aday kadrosuna davet edildi. Daha öncede Tarsus ve Samsun'da yapılan Milli Takım kamplara davet

Turgutlu Belediyespor Yıldız Kız Basketbol Takımı oyuncusu Manolya Kurtulmuş, U15 Yıldız Milli Takım aday kadrosuna davet edildi.
Daha öncede Tarsus ve Samsun'da yapılan Milli Takım kamplara davet edilen genç yetenek, 2014 Avrupa Şampiyonası'na hazırlıkları kapsamında toplanan U15 Yıldız Kız Milli Takım aday kadrosu ile 30 Ocak Çarşamba günü kampa girecek. Saat 16.00'da Ataköy Marina Otel'de toplanarak kampa girecek olan Ay Yıldızlı ekibin çalışmalarının, 2 Şubat Cumartesi gününe kadar sürdüreceği bildirildi.
Belediyespor antrenörü Taylan Yerlikaya, yaptığı açıklamada, "Daha öncede Tarsus ve Samsun'daki Yıldız B Milli Takım aday kadrosuna 3 oyuncumuz çağırılmıştı. Son yıllarda bayan basketbolunda önemli başarılar yakalıyoruz. Çalışmalarımızın meyvelerini aldığımız için çok mutluyuz"şeklinde konuştu.
(İLK-ERG-Y)

29.01.2013 12:00:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT