1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manken Olmak İçin Evden Kaçtılar

Manken Olmak İçin Evden Kaçtılar

Manken Olmak İçin Evden Kaçtılar
A+A-

Muğla'nın Yatağan ilçesinde, yaşadıkları evden "Manken olmaya gidiyoruz" diyerek kaçan dört kız bir hafta sonra polise teslim oldu. Marmaris polisine teslim olan kızların sağlık durumlarının iyi olduğ

Muğla'nın Yatağan ilçesinde, yaşadıkları evden "Manken olmaya gidiyoruz" diyerek kaçan dört kız bir hafta sonra polise teslim oldu. Marmaris polisine teslim olan kızların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilirken, bir haftadır kızlarını arayan aileler çocuklarını almak için Marmaris'e gitti.
Bilindiği gibi; Muğla'nın Yatağan ilçesindeki Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi'nde (METEM) eğitim gören üç lise öğrencisi kız arkadaş yanlarına bir arkadaşlarını daha alarak ortadan kayboldu. Aileler kızların evden ayrılırken "Manken olacağız" dediklerini iddia ederken 'dershaneye gidiyoruz' diye evden çıkıp buluşan 4 kızdan haber alınamadı.
Bir haftadır kayıp kızların bugün öğle saatlerinde Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim oldukları, polisin aileleri arayıp kızların bulunduğunu haber verdiği belirtildi.
14 yaşındaki H.M, 17 yaşındaki A.Y ve M.Y ile 16 yaşındaki M.Ç'nin sağlıklarının iyi olduğu belirtildi.
(İK-HO-Y)

09.12.2012 14:51:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT