1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manisa'da Miniklere Hafta Sonu Eğlencesi

Manisa'da Miniklere Hafta Sonu Eğlencesi

Manisada Miniklere Hafta Sonu Eğlencesi
A+A-

Manisa Belediyesi, Ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Engin Tansı'nın "Ünlüler Kukla Tiyatrosu'nu" Manisalı çocuklarla buluşturdu. Manisa Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu'nda düzenl

Manisa Belediyesi, Ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Engin Tansı'nın "Ünlüler Kukla Tiyatrosu'nu" Manisalı çocuklarla buluşturdu.
Manisa Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu'nda düzenlenen "Ünlüler Kukla Tiyatrosu" yüzlerce çocuk ve velisini ağırladı. Programda Kültür Müdürü Pedagog Kemal Çamlıoğlu da çocuklarla birlikte gösteriyi takip etti. Hafta sonu gerçekleştirilen ve 3 seans olarak sunulan gösterinin ilk seansı, Manisa Belediyesi Kreşi ve Çocuk Kültür-Sanat Merkezleri öğrencileri için sahnelendi. Emekli Devlet Sanatçısı Engin Tansı tarafından sahnelenen yaklaşık 45 dakikalık kukla gösterisinde Barış Manço, Megastar Tarkan, Seda Sayan ve Serdar ortaç gibi 20 ünlünün kuklaları Manisalı çocuklar için sahne aldı. Gösteri sırasında zaman zaman sahneden inerek çocukların arasına da inen kukla sanatçısı, miniklerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
(AY-ÖND-Y)

14.01.2013 13:03:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT