1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manisa'da İşçi Servisi Kaza Yaptı: 1 Ölü, 16 Yaralı

Manisa'da İşçi Servisi Kaza Yaptı: 1 Ölü, 16 Yaralı

Manisada İşçi Servisi Kaza Yaptı: 1 Ölü, 16 Yaralı
A+A-

Muradiye beldesi Gediz Köprüsü civarında bir fabrikaya işçi taşıyan minibüs ile özel otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 16 kişi de yaralandı. Çamlıca köyünden merkez OSB'deki fabrikalara işç

Muradiye beldesi Gediz Köprüsü civarında bir fabrikaya işçi taşıyan minibüs ile özel otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 16 kişi de yaralandı.
Çamlıca köyünden merkez OSB'deki fabrikalara işçi taşıyan Hasan Koçtekin yönetimindeki 45 UZ 387 plakalı minibüs, Arif Nişli(30) yönetimindeki 45 AN 711 plakalı otomobille çarpıştı. Minibüs içindeki 16 işçi hafif yaralanırken, Arif Nişli otomobilinin içinde sıkışarak hayatını kaybetti.
Kazada minibüs içindeki fabrika işçileri İbrahim Yıldız, Cennet Namver, Neriman Ateş, Gülseren Özdemir, İsa Baysal, Senai Özdemir, Handan Gökalp, Özcan Kavçak, Mustafa Özdemir, Huriye Esentürk, şoför Hasan Koçtekin ile 5 işçi yaralanarak çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.
Kazada hayatını kaybeden 45 AN 711 plakalı otomobilin şoförü Arif Nişli'nin merkeze bağlı Üçpınar köyünde meyhane işlettiği ve iki çocuk babası olduğu belirtildi.
Minibüs içindeki fabrika işçilerinin verdiği ifadeye göre, Arif Nişli'nin kullandığı otomobilin sağa sola savrularak ilerlediği ve minibüse çarptığı iddia edildi. Kazayla ilgili jandarma soruşturma başlattı.
(AY-HO-Y)

30.01.2013 13:06:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT