1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manisa Tso'dan 'harf 2012 Basın Teşvik Yarışması'

Manisa Tso'dan 'harf 2012 Basın Teşvik Yarışması'

Manisa Tsodan harf 2012 Basın Teşvik Yarışması
A+A-

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Manisa Gazeteciler Cemiyeti'nin ortaklaşa düzenleyecekleri HARF (Haber, Röportaj, Fotoğraf) 2012 Basın Teşvik Yarışması'nın bu yıl 3.'sü gerçekleştirilecek. "

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Manisa Gazeteciler Cemiyeti'nin ortaklaşa düzenleyecekleri HARF (Haber, Röportaj, Fotoğraf) 2012 Basın Teşvik Yarışması'nın bu yıl 3.'sü gerçekleştirilecek.
"Haber", "Röportaj" ve "Fotoğraf" olmak üzere 3 dalda değerlendirmelerin yapılacağı yarışmaya Manisa yerel gazetelerde görev yapan gazeteciler, Manisa dışında yayınlanan gazetelerin Manisa büro temsilcileri ve çalışanları katılabilecek. Yarışmaya katılacak eserler 26 Kasım 2011 ve 30 Kasım 2012 tarihleri arasında yayınlanmış olması gerekiyor. Manisa TSO Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ile birlikte yarışmayla ilgili olarak basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Coşkun, gazetecilerin çalışma şartlarını çok iyi bildiğini belirterek, "Gazetecilerin Manisa'da gündemi takip etme ve tarafsızlığını koruma konusundaki hassasiyetlerinin farkındayız. Toplum ve halkın ortak sesi olmaktaki özverinizi, odamız imkanlarıyla bir kez daha ödüllendirmek ve başarılarınızı teşvik etmek, meslek hayatınızdaki istikrarlı devamlılığınıza destek vermek amacıyla bu yarışmayı düzenliyoruz." diye konuştu.
Coşkun, birinciye bin 500, ikinciye bin, üçüncüye 750 ve mansiyona 500 lira para ödülü verileceğini sözlerine ekledi.
(AY-YB-ÖND-Y)

10.12.2012 16:23:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT