1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manisa Tso'dan Dış Ticaret Semineri

Manisa Tso'dan Dış Ticaret Semineri

Manisa Tsodan Dış Ticaret Semineri
A+A-

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), üyelerine yönelik olarak "Dış Ticaret Uygulamaları" konusunda seminer düzenliyor. MTSO ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), üyelerine yönelik olarak "Dış Ticaret Uygulamaları" konusunda seminer düzenliyor.
MTSO ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan "Dış Ticaret Uygulamaları" semineri 27 Şubat tarihinde saat 13.30 ve 17.30 arasında oda hizmet binasında yapılacak. TEB Dış Ticaret Merkezleri Danışmanı Abdurrahman Özalp tarafından gerçekleştirilecek olan seminerde ''Trade Learning'' başlığı altında dış ticaret ürünleri, ICC kuralları, teslim şekilleri, ödeme yöntemleri ve akreditifler konuları hakkında bilgilendirme yapılacak. Dış ticaret konularına önem verdiklerini ifade eden TOBB Başkan Yardımcısı ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz "Dış ticaret çok önemli, çünkü ilimiz de ülkemiz de dış ticaret ile büyüyen ekonomilere sahip. Halihazırda dış ticaret yapsın yada yapmasın üyelerimizin; dış ticaret ürünlerinin satışı, teslim şekilleri ve alıcı ile satıcıya düşen yükümlülükler; ödeme şekilleri ve akreditifler gibi konular hakkında bilgi sahibi olmasının önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda tüm üyelerimizi bilgilendirme toplantısına katılım göstermeye davet ediyorum.''dedi.
(ÖND-Y)

19.02.2013 15:06:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT