1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manisa Belediyesi'nin Miniklerinden Yeni Yıl Sergisi

Manisa Belediyesi'nin Miniklerinden Yeni Yıl Sergisi

Manisa Belediyesinin Miniklerinden Yeni Yıl Sergisi
A+A-

Manisa Belediyesi Kreşi'nde eğitim gören minik öğrenciler öğretmenlerinin de destekleriyle Magnesia Alışveriş Merkezi'nde "2013 Yılına Merhaba" sergisi açtılar. Belediye kreşinde eğitim gören minik ö

Manisa Belediyesi Kreşi'nde eğitim gören minik öğrenciler öğretmenlerinin de destekleriyle Magnesia Alışveriş Merkezi'nde "2013 Yılına Merhaba" sergisi açtılar.
Belediye kreşinde eğitim gören minik öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları birbirinden güzel eserler, Magnesia Alışveriş Merkezi'nde görücüye çıktı. Serginin açılışı düzenlenen törenle yapılırken, açılışa Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür Müdürü Pedagog Kemal Çamlıoğlu, Manisa Belediyesi Kreş Müdürü Başak Çetiner Ustamehmetoğlu ile birlikte kreş öğretmenleri Gözde Aytunç, Sevdiye Türkmen, öğrenciler ve aileleri katıldı. Serginin açılışında minik öğrencilerin tuttuğu kurdele hep birlikte kesilirken, daha sonra davetliler sergiyi gezdi. Öğrencilerin yaptığı resimler, el işleri ve çeşitli ürünlerin yer aldığı sergi büyük beğeni topladı. Sergide yer alan ürünlerin öğrencilerin kendi hayal dünyalarını yansıttığını ifade eden Manisa Belediyesi Kreş Müdürü Başak Çetiner Ustamehmetoğlu, "Minik öğrencilerimiz kreşimizde yeteneklerini geliştirmenin yanında, kendi hayal dünyalarını da yansıtma fırsatı buluyorlar. Sergimizde el sanatları, boya çalışmaları ve atık malzeme çalışmaları gibi eserler yer alıyor. Sergimizin açılmasında bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.
(AY-ÖND-Y)

05.01.2013 16:56:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT