1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manavgat'ta Şelale Mahallesi'ne Üç Park Yapılacak

Manavgat'ta Şelale Mahallesi'ne Üç Park Yapılacak

Manavgatta Şelale Mahallesine Üç Park Yapılacak
A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Kavaklı, Şelale ve Kasaplar mahallelerinde yol genişletme ve kaldırım düzenlemesi çalışmaları devam ederken, Şelale Mahallesi'ne

Antalya'nın Manavgat ilçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Kavaklı, Şelale ve Kasaplar mahallelerinde yol genişletme ve kaldırım düzenlemesi çalışmaları devam ederken, Şelale Mahallesi'ne üç park yapılacağı bildirildi.
Manavgat Belediyesi ekiplerinin, Şelale Mahallesi Cengiz Topel Caddesi'nden başlayan ve 10 sokağı kapsayan yol genişletme, kaldırım düzenlemesi ve kavşak yapımı çalışmaları kapsamında 3 park yapılacağı belirtildi. 3523 ve 3527 sokaklarda yol genişletme ve kaldırım çalışmaları yürüten ekiplerin, 3587 sokakta 500 metrekare, 3521 sokakta 700 metrekare, ve 3519 sokakta 1151 metrekare parkların yapımına da önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtildi.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kentte asfalt, yol, kaldırım ve alt yapı çalışmalarının devam ettiğini kaydederek, "Kavaklı, Şelale ve Kasaplar mahallelerinde düzenleme eksikleri vardı. Halktan da yoğun talepler geliyordu. Parselasyon planları 25 yıl önce yapılarak imara açılmasına rağmen bu bölgeler hizmetle tanışmamıştı. Amacımız belediyemizin imkanları ölçüsünde tüm ilçeye eşit şekilde hizmet götürebilmek. Çalışmaları en kısa sürede tamamlayacağız" dedi.
(AK-SK-Y)

21.02.2013 13:19:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT