1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manavgat Stadının Temeli 14 Şubat Sevgililer Gününde Atılacak

Manavgat Stadının Temeli 14 Şubat Sevgililer Gününde Atılacak

Manavgat Stadının Temeli 14 Şubat Sevgililer Gününde Atılacak
A+A-

Manavgat Belediyesi tarafından Kum Mevki'nde inşa edilmekte olan 5 bin kişilik Manavgat stadının temeli, 14 Şubat 2013 Perşembe günü saat 14.00'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in de katılı

Manavgat Belediyesi tarafından Kum Mevki'nde inşa edilmekte olan 5 bin kişilik Manavgat stadının temeli, 14 Şubat 2013 Perşembe günü saat 14.00'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in de katılımıyla atılacak.
Seçim kitapçığında Manavgat halkına vaad ettiği projeleri hayata geçirmek için çalışan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkının da katılımıyla 14 Şubat 2013 Perşembe günü Saat: 14.00'de Kum Mevki'nde zemin çalışmaları tamamlanan 5 bin kişilik stadyumun temelini törenle atacak. Temel atma törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de katılacak. Müteahhit Firma ve Fen İşleri ekipleri, stadyumdaki çalışmaları hızlandırarak temel atma törenine hazırlıyor.
Türkiye Futbol Federasyonu Standartlarına uygun bir şekilde projelendirilen Manavgat Stadyumu'nda A ve B Blok olmak üzere karşılıklı iki adet tribün yer alacak. Bölgede eskiden yapımı yarım bırakılmış olan stadyum ise yeniden düzenlenerek antrenman sahası olarak değerlendirilecek.
(AK)

08.02.2013 16:08:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT