1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manavgat Belediyesi Şehit Doğan Türk İçin Mevlid-i Şerif Okuttu

Manavgat Belediyesi Şehit Doğan Türk İçin Mevlid-i Şerif Okuttu

Manavgat Belediyesi Şehit Doğan Türk İçin Mevlid-i Şerif Okuttu
A+A-

-Antalya'nın Manavgat ilçe Belediyesi 17 Ocak'ta Diyarbakır'da vatani görevini yaparken arkadaşının kaza kurşunuyla şehit olan Komando Er Doğan Türk için Mevlid-i Şerif okuttu. Şehit Komando Er Doğan

-Antalya'nın Manavgat ilçe Belediyesi 17 Ocak'ta Diyarbakır'da vatani görevini yaparken arkadaşının kaza kurşunuyla şehit olan Komando Er Doğan Türk için Mevlid-i Şerif okuttu.
Şehit Komando Er Doğan Türk'ün Manavgat'ta yaşayan ailesinin Yayla Mahallesi'ndeki evinde okutulan Mevlid-i Şerif'e Kaymakam Emir Osman Bulgurlu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Metin Alkaya, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Meclis üyeleri, CHP İlçe Başkanı Ahmet Öztürk ile 22 yaşında şehit düşen Er Doğan Türk'ün ailesi ve yakınları katıldı.
Acılı aileye başsağlığı ve sabırlar dileyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, "Manavgat halkı hem iyi, hem kötü günlerde tek yürek olarak acıları, sevinçleri paylaşması bölgemizde yaşanan sosyal barışın bir neticesidir. Gelen her şehit haberinde yüreklerimiz tekrar tekrar yanıyor. Bu haberlerin son bulmasını diliyorum. Bu vatan topraklarını korurken şehit düşen şehidimize bir kere daha Allah'tan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyorum" dedi.
(AK-SK-Y)

31.01.2013 17:41:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT