1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manavgat Asım Okur Meydanı, Törenle Açılacak

Manavgat Asım Okur Meydanı, Törenle Açılacak

Manavgat Asım Okur Meydanı, Törenle Açılacak
A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçe Belediyesi tarafından düzenleme çalışması tamamlanan Asım Okur Meydanı, 4 Şubat'ta törenle açılacak. Manavgat Belediyesi Asım Okur Meydanı'ndaki çalışmalarını tamamladı.

Antalya'nın Manavgat ilçe Belediyesi tarafından düzenleme çalışması tamamlanan Asım Okur Meydanı, 4 Şubat'ta törenle açılacak.
Manavgat Belediyesi Asım Okur Meydanı'ndaki çalışmalarını tamamladı. Meydan alanı düzenlemeleri kapsamında şehrin merkezinde Aşağı Pazarcı Mahallesi'nde bulunan 3 bin 500 metrekarelik alanın yeniden düzenlendiği ve 4 Şubat'ta törenle açılacağı bildirildi.
Asım Okur Meydanı'nda çalışmaların tamamlandığını kaydeden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, "Amacımız ilçe merkezinde düzenli kent meydanları yaratarak cazibe merkezi haline getirmek. En işlek ve esnafın yoğun olduğu Asım Okur Meydanı oldukça eskimiş görünüme sahipti. Esnafın da yoğun talebi ile bölgeyi yeniden düzenleme kapsamına almak zorundaydık. Çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak ilçeye yeni bir meydan kazandırdık. Düzenlemenin turizme da katkı sağlayacağı inancındayım. Tüm Manavgat halkını 4 Şubat'ta açılışa bekliyorum" dedi.
(AK-SK-Y)

29.01.2013 16:05:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT