1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Siirt'te

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Siirt'te

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Siirtte
A+A-

Batman'da etkili olan yoğun sis nedeniyle uçağı Siirt'e inen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, vatandaşlara tatlı dağıttı. Özel uçakla Batman'a gidecek olan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kentteki yoğun sis

Batman'da etkili olan yoğun sis nedeniyle uçağı Siirt'e inen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, vatandaşlara tatlı dağıttı.
Özel uçakla Batman'a gidecek olan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kentteki yoğun sis nedeniyle Siirt'e indi. Şimşek ve eşi ile aynı uçakta bulunan Vali Ahmet Aydın, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, işadamları Nihat Özdemir ve Ethem Sancak'ı, Siirt Havaalanı'nda Vali Vekili Mustafa Pala ve diğer yetkililer karşıladı.
Siirt merkezde bulunan Bahattin Büryan Salonu'nda Siirt büryanı yiyen Bakan Şimşek, Batman'da yoğun sis olmasından dolayı Siirt'e indiklerini söyledi. Yemeğin ardından çengellere asılı büryanları inceleyip bilgi alan Şimşek, Siirt büryanı ve Bitlis büryanı arasında bir kıyaslama yapıp yapamayacağı şeklindeki bir soru üzerine, iki ilin arasına girmek istemediğini ve Bitlis büryanı yemediğini ifade etti. Siirt büryanını beğendiğini dile getiren Şimşek, daha sonra bir tatlıcıdan 62 halka tatlısı alıp Vali Ahmet Aydın ile birlikte vatandaşlara dağıttı.
(RÇ-YRT-GS-Y)

11.01.2013 15:18:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT