1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya'da Yetkililerle Toplantı Düzenlendi

Malatya'da Yetkililerle Toplantı Düzenlendi

Malatyada Yetkililerle Toplantı Düzenlendi
A+A-

Fırat Kalkınma Ajansı Salonu'nda, istişare ve brifing toplantısı düzenlendi. Vali Vasip Şahin'in başkanlık ettiği toplantıya; vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, İl Jandarma Komutanı

Fırat Kalkınma Ajansı Salonu'nda, istişare ve brifing toplantısı düzenlendi.
Vali Vasip Şahin'in başkanlık ettiği toplantıya; vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoy, ilçe kaymakamları ve daire müdürleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Şahin, "Bu tür toplantıları zaman zaman yapacağız. Belki ayda bir düzenleyeceğiz" diyerek, daha sonra şunları söyledi:
"Malatya'ya ve insana hizmet için çaba göstereceğiz. Bizler, vatandaşın hem işini kolaylaştıracağız, hem vatandaşın memnuniyetini sağlayacağız. Bazen yapamadığımız bir takım hizmet ve faaliyetler var. Talebin doğasından kaynaklanan konulardan dolayı reddedilebilir. Ancak vatandaşın güler yüzle karşılanması gerekir ve güler yüzle izah edilmesi gerekir. Hem vatandaşlık hem de insan olma hakkından dolayı iyi davranmak, güler yüzlü olmak önemlidir. Talebi tespit ettikten sonra yerine getirmede azami çaba göstereceğiz. Yerine getirilemeyecek konu varsa güzellikle anlatmak görevimizdir."
(NA-SO-Y)

17.01.2013 13:51:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT