1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya Tb Binasında Düzenleme Yapıldı

Malatya Tb Binasında Düzenleme Yapıldı

Malatya Tb Binasında Düzenleme Yapıldı
A+A-

Malatya Ticaret Borsası (TB) binasında yapılan tadilatla, binanın dış cephesine giydirme yapıldı, salon da yeniden düzenlendi. Malatya TB Başkan Vekili Gürsel Özbey yaptığı açıklamada, "Borsa binam

Malatya Ticaret Borsası (TB) binasında yapılan tadilatla, binanın dış cephesine giydirme yapıldı, salon da yeniden düzenlendi.
Malatya TB Başkan Vekili Gürsel Özbey yaptığı açıklamada, "Borsa binamızı, borsamıza yakışır hale getirmek için binamıza giydirme yapıp, binamızın dışını güzelleştirdik. Seçimden önce de binadaki düzenlemeyi basına açıklamadık ki, seçim yatırımı gibi algılanmasın. Her kim burada oturursa otursun, yönetim olarak binamızda düzenleme yaptık. Toplantı salonunu yeniden düzenledik" ifadelerini kullandı.
Başkan Vekili Özbey seçim süreci konusunda da, şu anki Başkan Mehmet Tahir Kalaycıoğlu'nun yapılacak seçimde başkan adayı olmadığını daha önceden açıkladığını hatırlatıp, "İstişare ile benim başkan adayı olmam kararlaştırılmıştı. Ben de başkan adayı olarak, seçim çalışmasını başlatmıştık. Seçim sürecine hazırlanıyorduk, iyi giden bir süreçti. Rakip arkadaşlarımızla süreci götürüyorduk. Üç ay ertelendi. Hakkımızda hayırlısı. Biz de bu süreci bundan sonra daha iyi değerlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
(NA-SO-Y)

03.02.2013 15:51:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT