1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya Tarım Fuarı'na Hazırlık

Malatya Tarım Fuarı'na Hazırlık

Malatya Tarım Fuarına Hazırlık
A+A-

Malatya'da, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 7. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı öncesinde istişare toplantıları başladı. İlk olarak üretici birl

Malatya'da, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 7. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı öncesinde istişare toplantıları başladı. İlk olarak üretici birlikleri temsilcileri ile yapılan toplantıya, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Aziz Kurtoğlu, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Taneli, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Çolak, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Memet Pala ve Kültür A.Ş. Fuar Müdürü İrfan Polatbaş katıldı.
Kültür A.Ş. Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen istişare toplantısında 7. Tarım Fuarı'nda yapılacak etkinlik hakkında bilgi verildi. Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 7. Tarım Fuarı'nın istişare toplantılarına başladıklarını belirterek "İlk olarak birlik başkanlarımızla bir araya geldik. Fuarda daha farklı ne tür etkinlik yapacağımızı istişare edeceğiz. Bu yıl fuarımız çok renkli geçecek. İl dışı ekibimiz bir haftadır bölgedeki illeri ziyaret ederek bilgilendirme yapıyor. Fuara katılımcı konusunda yoğun ilgi var. Ben şimdiden 7. Tarım Fuarı'nın halkımıza hayırlı olması temennisinde bulunuyorum" dedi.
(NA-HO-Y)

01.02.2013 14:49:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT