1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Değişti

Malatya İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Değişti

Malatya İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Değişti
A+A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Malatya ili Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Kenan Dursun getirildi. Seçim sonrasında Ticaret ve Sanayi Odası Salonu'nda gerçekleştirilen

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Malatya ili Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Kenan Dursun getirildi.
Seçim sonrasında Ticaret ve Sanayi Odası Salonu'nda gerçekleştirilen görev teslim töreninde konuşan eski TOBB Malatya ili Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mahmut Tozal, görevi süresince destek olanlara teşekkür edip yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi. Sivil toplum kuruluşları ile istişare içinde çalıştıklarını söyleyen Tozal, genç girişimcileri Malatya'ya tanıttıklarını belirtti.
Yeni Başkan Kenan Dursun ise, "Bu bir bayrak yarışıdır. Bundan sonraki süreçte, geçmişteki arkadaşlarımızı örnek alarak diyalog içinde çalışmaya çaba göstereceğiz" ifadelerini kullandı.
Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Tahir Kalaycıoğlu da Ankara ve Malatya ile istişare içinde çalışılmasını önerip, "Bizler sizlerin yanınızdayız" dedi.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, "Gençlerimizin gözlerindeki ışıltı, gelecek açısından sevindiricidir. Türkiye'nin 2023 hedefi, dünyada ilk 10 içinde olmak ve 500 milyar dolar ihracat gerçekleştirmektir. Genç nesillerin çalışması ile Türkiye hedeflerini yakalayacaktır inşallah. Kendi değer ve köklerinize bağlı kalarak, hayal gücünüzü yükseklerde tutup sahip olduğunuz değerlerden taviz vermeden kendinizi yenileyerek, akıl terini öne çıkarıp çalışmanızı öneriyorum" diye konuştu.
Konuşmalardan sonra Tozal'a hizmetlerinden dolayı, yeni başkan Dursun'a da görevinde başarılar dilenip plaket verildi.
TOBB Malatya ili Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi şu isimlerden oluştu: "Kenan Dursun (Başkan), Fatih Canbay ve Yunus Akcin (Başkan Yardımcıları)"
Asıl üyeler ise, "Mahmut Tozal, Murat Tokmak, Batuhan Demirel, Hacı Emin Ilıcak, Bekir Karabekmez, Emre Payza, Mehmet Karakaplan, Erol Şen, Vedat Oruç, Abdulkerim Gür, Hacı İbrahim Pektaş ve Erhan Almendi" olarak açıklandı.
(NA-Y)

11.01.2013 15:13:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT