1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya Belediyesi'nden Aşure İkramı

Malatya Belediyesi'nden Aşure İkramı

Malatya Belediyesinden Aşure İkramı
A+A-

Malatya Belediyesi tarafından Okuma ve Eğitim Merkezi ile Semt Konaklarında kurs gören öğrenci ve velilerine aşure dağıtıldı. Muharrem Ayı dolayısıyla birçok etkinlik düzenleyen Malatya Belediyesi,

Malatya Belediyesi tarafından Okuma ve Eğitim Merkezi ile Semt Konaklarında kurs gören öğrenci ve velilerine aşure dağıtıldı.
Muharrem Ayı dolayısıyla birçok etkinlik düzenleyen Malatya Belediyesi, son olarak Okuma ve Eğitim Merkezi'nde kurs gören öğrenci ve velilerine yönelik 4 bin kişilik aşure dağıtım programı düzenledi. Belediye Başkanı Ahmet Çakır katıldığı programda ilk aşureyi kendisi ikram etti. Programda Başkan Çakır, öğrencilerle ve velileriyle yakından ilgilenerek sohbet de etti. Okuma ve Eğitim Merkezi'nde öğrenci ve velilerine bin kişilik, Yeşiltepe Semt Konağı'nda 750 kişilik ve yarın da Melekbaba Semt Konağı'nda bin kişilik, Tecde'de 750 kişilik ve Konak'ta da 500 kişilik olmak üzere toplamda 4 bin kişilik aşure ikramı gerçekleştirildi.
Belediye tarafından Muharrem ayı dolayısıyla daha önce iftar programı, Ehl-i Beyt Paneli, tasavvuf musikisi ve aşure ikramı gibi etkinlikler düzenlenmişti.
(NA-Y)

14.12.2012 15:09:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT