1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya Belediyesi Diş Ünitesi Yenilendi

Malatya Belediyesi Diş Ünitesi Yenilendi

Malatya Belediyesi Diş Ünitesi Yenilendi
A+A-

Malatya Belediyesi Sağlık Müdürlüğü Diş Ünitesi'ne yeni aletler alındığı bildirildi. Belediye Basın Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Belediye hizmet binası karşısındaki yerinde hizmet vere

Malatya Belediyesi Sağlık Müdürlüğü Diş Ünitesi'ne yeni aletler alındığı bildirildi.
Belediye Basın Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Belediye hizmet binası karşısındaki yerinde hizmet veren Malatya Belediyesi Sağlık Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz muayene ve ilaç yardımının yanı sıra diş poliklinik hizmeti de veriyor. Diş poliklinik hizmetinin daha kaliteli bir şekilde verilmesini sağlamak amacıyla, diş ünitesi baştan sona yenilendi. Malatya Belediyesi diş ünitesine vakumlu otoklav, diş muayene ve çekimlerinde kullanılan 150 adet (ayna, sond, presel) muayene takımı, muayene ve diş çekim koltuğu, 5 adet davye takımı ve kuru hava kompresöründen oluşan yaklaşık 50 bin TL'lik malzeme alınarak poliklinik hizmetleri daha sağlıklı ve konforlu hale getirildi" denildi.
Yenilenen diş ünitesinden, özellikle ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak muayene ve diş çekimi hizmetlerinden yararlanabilecekleri belirtildi.
(NA-Y)

18.02.2013 16:17:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT