1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya Basketbol Ligi

Malatya Basketbol Ligi

Malatya Basketbol Ligi
A+A-

Malatya Basketbol Liginde Küçük ve Genç Erkekler müsabakalarının Yeşiltepe Spor Salonu'nda oynanacağı bildirildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Teşkilatı tarafından hazırlanan ve CHP Gru

Malatya Basketbol Liginde Küçük ve Genç Erkekler müsabakalarının Yeşiltepe Spor Salonu'nda oynanacağı bildirildi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Teşkilatı tarafından hazırlanan ve CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce'nin konuşmacı olarak katılacağı "İsmet İnönü ve Demokrasi" konferansının Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenecek olması nedeniyle Cumartesi günü oynanacak olan basketbol lig müsabakaları Yeşiltepe Spor Salonu'na alındı.
Haftanın programı şöyle: Küçük Erkekler, "10.30 Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü-Turgut Özal Koleji Spor Kulübü. 12.00 Sancaktar Gençlik Spor Kulübü-Malatya Basketbol."
Genç Erkekler, "14.00 Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (A)-Turgut Özal Anadolu Lisesi. 15.30 Esenlik Malatya Belediyespor-Malatya Basketbol. 17.00 Turgut Özal Koleji Spor-Bilim Spor."
Genç Erkeklerde Pazar günü ise tek karşılaşma oynanacak. Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak olan müsabakada 1932 Malatya Gücü ile Malatya Basketbol 19.00'da karşılaşacak.
(FD-Y)

21.12.2012 12:14:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT