1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya Amatör Küme Futbol Ligi

Malatya Amatör Küme Futbol Ligi

Malatya Amatör Küme Futbol Ligi
A+A-

Malatya Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından Adafı Kartalspor'da Kulüp Başkanlığına Musa Akay seçildi. Malatya 1. Amatör Küme Futbol Liginde mücadele eden Adafı Kartalspor, olağan genel kurulunu g

Malatya Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından Adafı Kartalspor'da Kulüp Başkanlığına Musa Akay seçildi.
Malatya 1. Amatör Küme Futbol Liginde mücadele eden Adafı Kartalspor, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Siyah beyazlı takımda kulüp başkanlığına Musa Akay seçildi.
Adafı Kartalspor'un yeni kulüp başkanı Musa Akay, Adafı Kartalspor'a ellerinden geldiğince destek olacaklarını söyledi.
Akay, Adafı Kartalspor'un Malatya amatör futbolunda önemli bir yere sahip olduğunu ifade ederek, "Amatör spor kulüplerimiz bin bir güçlükle hayatlarını devam ettirmeye çalışıyorlar. Özellikle maddi sorunlar yaşayan kulüplerimiz, çoğu zaman antrenman ve maçlara giderken bile güçlük çekiyorlar. Bizde bu anlamda iyi bir yönetim kurarak, Malatya amatöründe köklü ve başarılı bir geçmişe sahip olan Adafı Kartalspor'un başına geçtik. Kulübümüze elimizden geldiğince destek vererek, takımımızı daha iyi yerlere taşımak istiyoruz" dedi.
Akay, başkanlığındaki Adafı Kartalspor yönetimi şu isimlerden oluşuyor: "Aziz İnce, Hasan Yalçın, Haldun Gündüz, Ersan Mor, Tuncay Genç, Bülent Daşkın, Özgür Akbulut, Enver Gündüz ve Uğur Kayış."
(FD-ÖK-Y)

10.02.2013 16:32:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT