1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya Amatör Küme Futbol Ligi

Malatya Amatör Küme Futbol Ligi

Malatya Amatör Küme Futbol Ligi
A+A-

Malatya Amatör Küme'de U14 Futbol Ligi'nin kura ve fikstür çekimi gerçekleştirildi. Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda (MASKF) gerçekleştirilen kura çekimine MASKF Başkanı Seyfullah Özde

Malatya Amatör Küme'de U14 Futbol Ligi'nin kura ve fikstür çekimi gerçekleştirildi.
Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda (MASKF) gerçekleştirilen kura çekimine MASKF Başkanı Seyfullah Özdemir, İl Hakem Kurulu Başkanı Kaan Akın Öz, Saha Komiserleri Derneği Başkan Vekili Nurettin Doğan, İl Futbol Tertip Komitesi üyeleri ile lige katılacak olan kulüplerin idareci ve antrenörleri katıldı.
Kura ve fikstür çekimi öncesinde bir konuşma yapan MASKF Başkanı Seyfullah Özdemir, U14 Liginin, üst kategorilere sporcu yetiştirmesi açısından önemli bir lig olduğunu kaydederek, bütün takımlara yeni sezonda başarılar diledi.
İl Hakem Kurulu Başkanı Kaan Akın Öz ise, kulüplerin fazla olmasının sporcu yetişmesi açısından büyük önem arz ettiğine dikkat çekerek, "Alt yaş gruplarına kulüplerimizi daha fazla önem verirse, ilerleyen dönemlerde Malatya futboluna daha fazla sporcu kazandırırız" dedi.
Malatya Saha Komiserleri Derneği Başkan Vekili Nurettin Doğan da, lige katılan bütün takımlara başarılar dileyerek, ligin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
Kulüpler adına söz alan Sancaktar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hikmet Alkan dalige katılan takımlara başarılar diledi.
Yapılan konuşmaların ardından fikstür çekimi yapıldı. U14 Liginde Kale Gençlerbirliği, Orduzuspor, Malatya Galataspor, Adafı Kartalspor, Sanayispor, Malatya Fenerspor, Telekomspor, TEKSpor ve Sancaktarspor'un mücadele edecekleri bildirilirken, ligin 2 Mart'ta başlayacağı kaydedildi.
(FD)

29.01.2013 11:17:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT