1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Ligi

Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Ligi

Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Ligi
A+A-

Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Liginde mücadele eden Tecdespor'a Toyota Porgalı sponsor oldu. Amatör kümede BAL Ligi iddiası olan Tecdespor, Toyota Porgalı ile sponsor anlaşması yaptı. Tecdesporlu

Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Liginde mücadele eden Tecdespor'a Toyota Porgalı sponsor oldu.
Amatör kümede BAL Ligi iddiası olan Tecdespor, Toyota Porgalı ile sponsor anlaşması yaptı. Tecdesporlu futbolcular ile takıma sponsor olan Toyota Porgalı'nın yetkilileri bir araya geldi.
Tecdespor Kulüp Başkanı Suat Yıldırım, sponsor desteğiyle hedeflerine daha hızlı ulaşacaklarını kaydetti.
Yıldırım, firma yetkililerine teşekkür ederek, "Uzun süredir görüşme halindeydik. Nihayet neticelendi. Kulübümüze reklam sponsoru oldular. Önümüzdeki sezonda inşallah takımı komple sahiplenecekler" dedi.
Toyota Porgalı Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Porgalı ise firma olarak amatör spor ve sporcuların yanında olduklarını kaydederek, "Tecdespor, Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Liginde başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Bizde bu süreçte genç arkadaşlarımızın yanında olmak istedik. Şehirlerin ekonomileri ligde yer alan takımlarla daha iyi ölçülür. Malatyaspor Süper Ligdeyken, Malatya'ya getirdikleri katkıları hepimiz çok iyi biliyoruz. Biz her işletmenin amatör spor kulüplerimize destek olmalarını istiyoruz" diye konuştu.
(FD-ÖK-Y)

24.01.2013 17:44:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT