1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Makyaj Makasıyla Polisi Yaralayan Rus Kadın Sınır Dışı Edildi

Makyaj Makasıyla Polisi Yaralayan Rus Kadın Sınır Dışı Edildi

Makyaj Makasıyla Polisi Yaralayan Rus Kadın Sınır Dışı Edildi
A+A-

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde kendisine yardımcı olmadığı iddiasıyla bir polisi makyaj makasıyla 20 yerinden yaralayan Rus kadın sınır dışı edildi. Edinilen bilgiye göre, Rus asıllı tu

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde kendisine yardımcı olmadığı iddiasıyla bir polisi makyaj makasıyla 20 yerinden yaralayan Rus kadın sınır dışı edildi.
Edinilen bilgiye göre, Rus asıllı turist Tatianna O. (42), önceki akşam İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali'ndeki ATM'den kredi kartı ile işlem yapmak istedi ancak kart ATM'de sıkıştı. Bunun üzerine otogar polis noktasına giden Tatianna, görevli memurdan yardım istedi. Polis memuru ise yapabileceği bir şey olmadığını ve banka yetkilileri ile irtibata geçmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine sinirlerine hakim olamayan Tatianna O., yangın tüpüyle polis noktasının camlarını kırdı.
Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Tatianna O., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülmek üzere araca bindirildi. Tatianna O., çantasından çıkardığı makyaj makası ile aracın ön koltuğunda oturan Bekirpaşa Polis Merkezi'nde görevli polis memuru N.B.'yi 20 yerinden yaraladı. Güçlükle durdurulabilen Tatianna O., elinden suç aleti alınarak polis merkezine götürüldü. Hastanede tedavi gören polis memuru N.B. ise 3 gün iş göremez raporu aldı.
Mahkemece serbest bırakılan kadının polis tarafından Yabancılar Şube Müdürlüğüne teslim edildikten sonra sınır dışı edildiği öğrenildi.
(UU-GS-Y)

16.02.2013 17:42:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT