1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Makü Rektörü Saatcı, Dösiad Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Makü Rektörü Saatcı, Dösiad Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Makü Rektörü Saatcı, Dösiad Üyeleri İle Bir Araya Geldi
A+A-

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ)Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı ile Genel Sekreter Yusuf Altındal, Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği(DÖSİAD) Başkanı Gültekin Gencer'i ziyaret etti. MA

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ)Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı ile Genel Sekreter Yusuf Altındal, Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği(DÖSİAD) Başkanı Gültekin Gencer'i ziyaret etti.
MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatcı, üniversite ve çalışmalar hakkında bilgi verirken, Teknokent'i kurma yolunda önemli ilerlemeler kaydettiklerini anlattı. Rektör Prof.Dr. Saatcı, Teknokent'in MAKÜ ve Burdur'un geleceğini oluşturacağını ifade ederek, Antalyalı işadamlarından destek istedi.
Döşemealtı'nda iş dünyasını tek çatı altında toplamak amacıyla DÖSİAD'ı kurduklarını belirten Gültekin Gencer ise, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Saatci'ye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gencer, Şubat ayı içerisinde Isparta Davraz'da Antalya, Burdur, Isparta ekonomi zirvesi düzenleyeceklerini bildirdi.
Ziyaretin sonunda MAKÜ Rektörü Saatcı, DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer'e Mehmet Akif Ersoy'un 'Safahat' adlı kitabı ile ceviz ezmesi armağan etti.
(SK-Y)

04.02.2013 14:36:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT