1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mafiad'dan Birlik Uyarısı

Mafiad'dan Birlik Uyarısı

Mafiaddan Birlik Uyarısı
A+A-

Malatya Fikir Adamları Derneği (MAFİAD) Başkanı H. Bayram Yılmaz, "Türkiye yıkılırsa hep beraber yok oluruz" dedi. MAFİAD Başkanı Yılmaz düzenlediği basın toplantısında, "Her inancı kendi bünyesind

Malatya Fikir Adamları Derneği (MAFİAD) Başkanı H. Bayram Yılmaz, "Türkiye yıkılırsa hep beraber yok oluruz" dedi.
MAFİAD Başkanı Yılmaz düzenlediği basın toplantısında, "Her inancı kendi bünyesinde hiçbir ayrım yapmaksızın huzur içinde yaşatan ülkemiz, çok dikkatli olmaya mecburdur. Birbirimize karşı düşmanlık değil, kardeşlik tohumlarını ekmeye çalışmak cümlemizin görevi olmalıdır. Yıkmak değil, yapıcı olmak her ferdin asli görevidir. Türkiye yıkılırsa hep beraber yok oluruz" dedi.
H. Bayram Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Son zamanlarda Ortadoğu'da meydana gelen olaylar, akan kanlar, yok olan idareler daha kötü yoksulluklara duçar olmadılar mı? Irak'ın yer altı zenginliklerine el koymadılar mı? Huzur yerine sefalet gelmedi mi? Haçlı seferleri ne çabuk unutuldu. Az mı ocaklar söndü. Yıllarca birlikte yaşamada elde ettiğimiz huzur ve adaleti kendi küçük çıkarlarımız için yok etmek hiç akıl mantık işi midir? Parçalama, yıkma, bölme, zulüm ve işkence uygulamaları asla kabul edilemez. Tüm idarecilerimizin bu hususu çok iyi düşünmelerini tavsiye ediyoruz."
(BK-SO-Y)

15.12.2012 17:34:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT