1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Madsiad'ta Erol Efendioğlu Güven Tazeledi

Madsiad'ta Erol Efendioğlu Güven Tazeledi

Madsiadta Erol Efendioğlu Güven Tazeledi
A+A-

Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) Başkanı Erol Efendioğlu, yapılan genel kurulda güven tazeledi. MADSİAD Genel Kurul'unda yeniden seçilen Erol Efendioğlu ve ekibi 15 Şu

Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) Başkanı Erol Efendioğlu, yapılan genel kurulda güven tazeledi.
MADSİAD Genel Kurul'unda yeniden seçilen Erol Efendioğlu ve ekibi 15 Şubat 2013 Cuma günü ilk yönetim kurullarını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkanlığı'na geldiği ilk günden beri hem kendi sektörü adına, hem dernek adına, hem de Türkiye'ye maddi manevi katkılarda bulunacak birçok projeye imza atan Erol Efendioğlu ve ekibi güven tazeleyerek iki sene daha görev yapacak. Efendioğlu, geçtiğimiz dönem boyunca yapılan projeleri dernek üyelerine anlattı. Ayrıca Bursa Valiliği ile protokolünü geçtiğimiz haftalarda imzalayan MADSİAD, fay hattında bulunan Bursa için afet anında büyük fayda sağlayabilecek, madencilerin büyük kaya kütlelerini kaldırma, taşıma faaliyetlerindeki deneyimi bilgi ve becerisinden dolayı, deprem sonrası enkaz kaldırma ve kurtarma eğitimi verilerek, afet anında hazır bir güç haline getirilmesi projesinin üstünde önemle durdu.
(YS)

16.02.2013 10:18:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT