1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Madenciler Derneğinin Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Madenciler Derneğinin Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Madenciler Derneğinin Olağan Genel Kurulu Yapıldı
A+A-

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Madenciler Derneğinin birinci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimlerde başkanlığa mevcut başkan Muhammet Akyüz yeniden seç

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Madenciler Derneğinin birinci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimlerde başkanlığa mevcut başkan Muhammet Akyüz yeniden seçildi.
Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Madenciler Derneğinin birinci olağan genel kurulu dernek binasında gerçekleştirildi. 110 üyenin oy kullandığı seçimlerde başkanlığa mevcut başkan Muhammet Akyüz yeniden seçildi.
Divan Başkanlığını Recep Tufan, Başkan yardımcılığını Kadir Ölmez ve Katip üyeliğini Nevzat Dursun'un yaptığı, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan genel kurulda konuşan Dernek Başkanı Muhammet Akyüz, dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.
Konuşmaların ardından açık oylama ile yapılan seçimlerde 110 üyenin tamamının oyunu alan mevcut başkan Muhammet Akyüz, başkanlığa yeniden seçildi.
Öte yandan yapılan seçimlerde yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu: Muhammet Akyüz, Nevzat Dursun,Musa Öztürk,Mehmet Oruç,Zafer Engin,Mehmet Tetik,İbrahim Yavuz,Mehmet Can,İsmail Karagöz, Barış Yıldız
(HH-

07.01.2013 12:00:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT