1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Maden Şehitleri Van'da Anıldı

Maden Şehitleri Van'da Anıldı

Maden Şehitleri Van'da Anıldı
A+A-

Türk-İş’e bağlı Koop-İş Van Şubesi tarafından organize edilen programla Manisa’nın Soma ilçesindeki faciada hayatını kaybedenler için dua okundu.


Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen programa Van Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulhekim Turgut, Koop-İş Sendikası Van Şube Başkanı Ayhan Özbek ile Van Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı. Soma’da hayatını kaybedenler için din dersleri öğretmeni Ayhan Karataş tarafından yapılan duanın ardından bir açıklama yapan Koop-İş Sendikası Van Şube Başkanı Ayhan Özbek, Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi. Özbek, “Hayatını kaybeden işçilere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz. Yaralı kurtulan maden işçilerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunarken, bir an önce eski sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Biz burada üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Şehitlerimize ve ailelerine dualarla destek olmaya çalışıyoruz” dedi.


Koop-İş Sendikası Şube Mali Sekreteri Bekir Yönten ise, maden şehitlerini anma ve dua etme programına katılan Van Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulhekim Turgut ve Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT