1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Madde Bağımlısı Gencin Hayran Bırakan Dansı

Madde Bağımlısı Gencin Hayran Bırakan Dansı

Madde Bağımlısı Gencin Hayran Bırakan Dansı
A+A-

İzmir'de sokakta dans eden küçük çocuğa eşlik eden madde bağımlısı genç, müziğin ritmine kapılarak yaptığı şov ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Çankaya semtinde babasını eğlendirmek için halay

İzmir'de sokakta dans eden küçük çocuğa eşlik eden madde bağımlısı genç, müziğin ritmine kapılarak yaptığı şov ile izleyenleri kendine hayran bıraktı.
Çankaya semtinde babasını eğlendirmek için halay çeken 4 yaşındaki Hasan Güleç'e, bir anda gelip katılan madde bağımlısı bir genç de eşlik etti. Belki de çocukluğunda yaşamayadığı içindeki coşkuyu birbirinden ilginç dans figürleri ile herkese gösterdi. Madde bağımlısı, ilginç dans figürleriyle bütün sokağın ilgisini çekmeyi de başardı. Yaptığı akrobatik hareketlerle profosyonel dansçıları aratmayan genç sokaktakilerin ilgi odağı olurken, vatandaşlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Arabanın ses sisteminden gelen müzikle birlikte başının üstünde dikilerek dans eden ve küçük Hasan'la birlikte halay çekip oynayan genç adam, müziğin kapanmasının ardından bir anda kayıplara karıştı.
(ARÇ-ERG-Y)

26.01.2013 10:30:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT