1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mad Yönetiminden Matso'ya Ziyaret

Mad Yönetiminden Matso'ya Ziyaret

Mad Yönetiminden Matsoya Ziyaret
A+A-

Manavgat Aşçılar Derneği (MAD) başkanı İsmail Karataş, MATSO Başkanı Şükrü Vural'ı ziyaret etti.MAD'nin Aralık 2012'de yapılan olağan kongresinde 2. defa başkan olarak seçilen İsmail Karataş ve Yönet

Manavgat Aşçılar Derneği (MAD) başkanı İsmail Karataş, MATSO Başkanı Şükrü Vural'ı ziyaret etti.
MAD'nin Aralık 2012'de yapılan olağan kongresinde 2. defa başkan olarak seçilen İsmail Karataş ve Yönetim kurulu üyeleri Burhan Karagöz, Kudret Dırbalı, Mehmet Ali Kızılcık ve Erhan Yavuz MATSO Başkanı Şükrü Vural'ı ziyaret etti. Dernek Başkanı İsmail Karataş, yeni göreve gelen Yönetim Kurulu üyeleri adına önümüzdeki görev süresi boyunca Manavgat Aşçılar Derneği Faaliyet programı bilgileri içeren bir dosya takdim etti. Dr. Şükrü Vural'a Manavgat Aşçılar Derneği'ne 3 yıldır verdiği destek dolayısı ile teşekkür eden Karataş, aynı desteği bu yeni görev süresi boyunca da beklediklerini ifade etti.
MATSO Başkanı Şükrü Vural yapılacak olan Yöresel Yemek yarışması için uygun zamanın sezon başı olan Mayıs ayı olabileceğini belirtti. Vural; "Yöresel Yemek Yarışmasını sezon öncesi yerine Manavgat merkezde ve sezon başladığı zaman olan Mayıs ayı daha uygun olur. Bu yarışmayı biraz daha genişleterek ulusal boyutta tertip edilmesi bölgemize faydalı olacağı kanısındayım. Manavgat turizmine katkı sağlamak için elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız" dedi.
(AK-SÇ-Y)

16.01.2013 12:49:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT