1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mad Yeni Yönetim Kurulu Başkan Sözen'i Ziyaret Etti

Mad Yeni Yönetim Kurulu Başkan Sözen'i Ziyaret Etti

Mad Yeni Yönetim Kurulu Başkan Sözeni Ziyaret Etti
A+A-

Manavgat Aşçılar Derneği (MAD) başkanı İsmail Karataş ve yeni yönetim kurulu Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i ziyaret etti. Manavgat Aşçılar Derneği'nin Aralık 2012'de yapılan olağan kongresinde 2. defa

Manavgat Aşçılar Derneği (MAD) başkanı İsmail Karataş ve yeni yönetim kurulu Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i ziyaret etti.
Manavgat Aşçılar Derneği'nin Aralık 2012'de yapılan olağan kongresinde 2. defa başkan olarak seçilen İsmail Karataş, Yönetim kurulu üyeleri Burhan Karagöz, Mustafa Erol, Suat Tur, Adil Karasoy, Hikmet Tokgöz, Kudret Dırbalı, Mehmet Ali Kızılcık, Erhan Yavuz, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i ziyaret etti.
TARİHİ KONAK İÇİN DESTEK
Ziyarette Manavgat Aşçılar Derneği başkanı İsmail Karataş, Belediye başkanı Şükrü Sözen'e Dernek olağan kongresinde 3 yıllık görevlendirildiklerini ve bu kapsamda eğitim ağırlıklı planlamalar yaptıklarını anlattı. Karataş, başkan Sözen'den Manavgat Kültürünü anımsatacak yapıda "Tarihi Konak" tarzında bir binada Manavgat yöresel yemeklerin yapılacağı bir mekanın yapılmasını istedi.
Belediye Başkanı Sözen, bu tür projelerin kendini heyecanlandırdığını, şu an bu tarz bir mekan'a sahip olmadıklarını söyledi.
(AK-SÇ-Y)

15.01.2013 17:57:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT