1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. LYS sonuçları açıklandı

LYS sonuçları açıklandı

LYS sonuçları açıklandı
A+A-

LYS sonuçları açıklandı. Darbe girişimine takılan LYS sınav sonuçları bugün açıklandı. Gözler LYS sınav sorgu osym sonuç ekranında. 16.00'dan sonra LYS sonuçları erişime açıldı.

LYS sonuçları açıklandı. Daha önce darbe girişiminden dolayı erteleneceği söylenen LYS sonuçları bugün açıklandı. Saat 16.00'dan sonra açıklanması beklenen LYS sonuçları için gözler osym sonuc ekranında...

LYS sonuçları adayların adresine posta ile gönderilmeyecek. LYS sonuçları sonuç sorgu ekranından online olarak öğrenilecek. LYS sonuçlarını osym.gov.tr sonuc ekranından T.C ile sorgulayarak öğrenebilirsiniz. OSYM sonuç sayfası aynı zamanda internethaber'den de öğrenebilirsiniz...

LYS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANDI

Darbe girişimi nedeniyle daha sonra açıklanacağı iddia edilen LYS sonuçları için flaş bir açıklama geldi...ÖSYM'den yapılan açıklamada LYS sonuçlarının açıklanmasında herhangi bir değişiklik olmadığı, belirtildiği gibi bugün açıklanacağı duyuruldu.

LYS SONUÇLARI BU SAYFADA TIKLA-SORGULA

LYS sonuçları ile ilgili adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecek. Adaylar LYS sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet adresinden, sms ve mobil uygulamalarından öğrenebilecekler. İnternet sayfasındaki duyurular adaylara tebliğ hükmünde olup YGS sonuçları da LYS sonrasında internetten duyurulacak olan sınav sonuç bilgilerinde de yer alacaktır.

Kaynak: İnternethaber

A+A-

HABERE YORUM KAT