1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösyad'ın Bilgisayar İhtiyacı Konak Belediye'si Tarafından Karşılandı

Lösyad'ın Bilgisayar İhtiyacı Konak Belediye'si Tarafından Karşılandı

Lösyadın Bilgisayar İhtiyacı Konak Belediyesi Tarafından Karşılandı
A+A-

Lösemi hastalarına umut olan Lösemilileri Yaşatma Derneği (LÖSYAD) yeni bilgisayarına kavuştu. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a bilgisayar taleplerini ileten dernek Başkanı Celal Demirbaş, Başkan

Lösemi hastalarına umut olan Lösemilileri Yaşatma Derneği (LÖSYAD) yeni bilgisayarına kavuştu. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a bilgisayar taleplerini ileten dernek Başkanı Celal Demirbaş, Başkan Tartan'ın derneğin en önemli ihtiyacını en kısa zamanda tamamladığını söyleyerek teşekkür etti.
Demirbaş "2005 yılında küçücük bir büroda dernek faaliyetlerimize başladık. Hem hasta ve hasta yakınlarını bir araya getirerek yalnız olmadıklarını göstermek istedik, hem de halkı lösemi hakkında bilinçlendirmek. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan bize başından beri destek oldu. Şimdi de bilgisayar ihtiyacımızı tamamladı. Üyelerimiz adına çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Başkan Tartan, sağlık söz konusu olduğunda en ufak ayrıntının bile büyük önem taşıdığını vurgulayarak şunları söyledi: "Lösemi gibi zor bir hastalıkla mücadele etmenin ön koşulu mutluluk ve umut. Hastaların ve hasta yakınlarının bir dernek çatısı altında bir araya gelmeleri, birbirlerine umut vermelerini sağlıyor, cesaret veriyor. Biz de bu mücadeleye biraz olsun destek olabiliyorsak, lösemiyle mücadele eden çocuklarımızın yüzünde ufak bir gülümseme yaratabiliyorsak ne mutlu bize."
(AH)

09.12.2012 11:50:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT