1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösev'li Çocukların Bilim Merakı

Lösev'li Çocukların Bilim Merakı

Lösevli Çocukların Bilim Merakı
A+A-

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa'ya kazandırılan Bilim ve Teknoloji Merkezi, sömestrde de öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Merkezin bu haftaki konukları arasında Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖS

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa'ya kazandırılan Bilim ve Teknoloji Merkezi, sömestrde de öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Merkezin bu haftaki konukları arasında Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) çocukları vardı.
Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM), sömestr kampının ikinci dönemine de eğlenceli bilimsel faaliyetlerle başladı. Bursalıların ilgi gösterdiği BTM, kurs programlarının yanı sıra vatandaşların ziyaretlerine de ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda LÖSEV üyesi çocuklar BTM'yi gezdi. Oldukça verimli geçen ziyarette çocuklar merkezdeki bilimsel üniteleri merakla inceledi. Ziyarette, bilimsel konulara ilgisi olan LÖSEV'li çocuklar için özel tasarlanmış bir kamp programının da hazırlanması planlandı. BTM, hafta sonları, alışveriş merkezlerinde bilim atölyelerini gerçekleştirirken, takdir alan öğrenciler de aileleriyle birlikte merkezi ücretsiz ziyaret edebiliyor.
(MŞ)

06.02.2013 16:12:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT