1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösev'li Çocuklara Yardım İçin Yılbaşı Hediyeleri Satıldı

Lösev'li Çocuklara Yardım İçin Yılbaşı Hediyeleri Satıldı

Lösevli Çocuklara Yardım İçin Yılbaşı Hediyeleri Satıldı
A+A-

Lösemililer Vakfı (LÖSEV) gönüllüleri tarafından yeni yılda 'hediyeniz umut olsun kampanyası' başlatıldı. Malatya Park Alışveriş Merkezi'nde (AVM) LÖSEV standı açıldı. Lösemili Çocuklar Vakıf Malat

Lösemililer Vakfı (LÖSEV) gönüllüleri tarafından yeni yılda 'hediyeniz umut olsun kampanyası' başlatıldı.
Malatya Park Alışveriş Merkezi'nde (AVM) LÖSEV standı açıldı. Lösemili Çocuklar Vakıf Malatya Aile Komitesi Üyesi Servet Güldaş, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Malatya LÖSEV gönüllüleri olarak AVM'de yeni yıl hediyesi umut olsun kampanyası başlattık. Standımızda yeni yıl hediyelerinin satışını yapıp, geliri lösemili çocukların tedavi ve eğitim masraflarında kullanılacaktır. Vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.
Güldaş, "Vatandaşlarımıza şunları söylemek istiyorum. LÖSEV asla sokakta para toplamaz. Para ile gazete satmaz. Evinize gelerek bağış istemez. Lösemili çocuklarımızın dolaylı olarak canını ve kanını çalan dolandırıcılara karşı uyanık olmalıyız. Bu dolandırıcıları 155 polis imdat ve 03124470660 vakfımızın telefonuna bildirmelerini istiyoruz" ifadelerini kullandı.
(NA-AŞ-Y)

30.12.2012 14:29:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT