1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösev'le Çocukların Sömestre Sevinci

Lösev'le Çocukların Sömestre Sevinci

Lösevle Çocukların Sömestre Sevinci
A+A-

LÖSEV Bursa Ofisi Etüt Merkezi'nde dönem boyunca etütlere katılan çocuklar, karnelerini alırken, sömestre tatillerini de eğlenerek geçiriyor. 2012-2013 eğitim dönemi boyunca etütlere katılan çocukl

LÖSEV Bursa Ofisi Etüt Merkezi'nde dönem boyunca etütlere katılan çocuklar, karnelerini alırken, sömestre tatillerini de eğlenerek geçiriyor.
2012-2013 eğitim dönemi boyunca etütlere katılan çocuklar, 1. dönem sonu LÖSEV'den karnelerini aldı. Karne hediyesi olarak tatil boyunca düzenlenen etkinlikler ile enerji toplayan çocuklar, sömestre tatillerini de eğlenerek değerlendiriyor. Bilim ve Teknoloji Merkezi, müze gezileri, sinema-tiyatro günleri gibi tatil programı eşlik eden çocukların mutluluğu ailelerini de sevince boğuyor.
Çocuklar ziyaretler kapsamında, Emniyet Müdürlüğü, Uluumay Osmanlı Kıyafetleri Müzesi, Bilim Teknik Merkezi, İl Afet ve Acil Durum Merkezi Müdürlüğü (Afad), Medya Kuruluşları, Basın Müzesi gibi ziyaretlerin yanı sıra sinema, tiyatro, oyun parkları ve şehir gezisi gibi aktivitelere katılıyor.
(MA-

05.02.2013 12:25:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT