1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösev'in Çalışmaları Yalovalılara Anlatıldı

Lösev'in Çalışmaları Yalovalılara Anlatıldı

Lösevin Çalışmaları Yalovalılara Anlatıldı
A+A-

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından Yalova'da düzenlenen tanışma toplantısında, LÖSEV'in çalışmaları lösemili çocuklar ve ailelerine anlatıldı. LÖSEV tarafından Marmara Bölgesi'ndeki illeri

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından Yalova'da düzenlenen tanışma toplantısında, LÖSEV'in çalışmaları lösemili çocuklar ve ailelerine anlatıldı.
LÖSEV tarafından Marmara Bölgesi'ndeki illeri kapsayan tanıtım toplantılarının Yalova ayağı gerçekleştirildi. LÖSEV Sosyal Hizmetler Uzmanı Kübra Öztürk'ün konuşmacı olarak katıldığı toplandı Yalova Belediyesi Meclisi Salonu'nda yapıldı. Lösemi hastası çocuklar ve ailelerinin katıldığı toplantıda LÖSEV'in çalışmaları hakkında bilgi veren Öztürk, "LÖSEV sadece lösemi hastası çocuklara hizmet vermiyor. Lösemili çocukların aileleri ile de sıkı bir iletişim içerisinde bulunuyor. Ancak birçok aile bundan habersiz. Bu ağın geliştirilmesi lösemili çocuklarımız ve aileleri kadar LÖSEV açısından da büyük önem taşıyor. Ortaklaşa yapılan çalışmalar sayesinde daha sağlam adımlar atabiliyoruz. Bizler LÖSEV'le olan irtibatınızı kesmemenizi ve çalışmalarda da faal rol üstlenmenizi istiyoruz" dedi.
(SÇ

19.02.2013 14:09:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT