1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösev'den Başkan Odabaşı'na Ziyaret

Lösev'den Başkan Odabaşı'na Ziyaret

Lösevden Başkan Odabaşına Ziyaret
A+A-

Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) mensup bir grup çocuk, "Meslekleri Tanıyalım" projesi kapsamında Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı'nı ziyaret etti. Öğretmenleri ile birlikte Başkan Odabaşı'n

Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) mensup bir grup çocuk, "Meslekleri Tanıyalım" projesi kapsamında Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı'nı ziyaret etti.
Öğretmenleri ile birlikte Başkan Odabaşı'nı makamında ziyaret eden öğrenciler, belediye başkanlığı görevi hakkında bilgi aldı. Başkan Odabaşı, kendisine sorulan belediye başkanı olmanın nasıl bir duygu olduğu, mesleğin en zor yönü ve ailesiyle ne kadar vakit geçirebildiğine ilişkin çeşitli soruları cevaplandırdı ve çocuklarla sohbet etti.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, belediye başkanı olmanın güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, "İnsanlara hizmet etmek için çalışmak beni mutlu ediyor" dedi. Başkan Odabaşı, ailesiyle ne kadar vakit geçirdiği yolundaki soruya, "Gölbaşı benim bir ailemdir" cevabını verdi.
Başkan Odabaşı, Lösemili Çocuklar Vakfı'na mensup çocuk ve öğretmenleri, Gölbaşı'nda görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine çeşitli hediyeler verdi.
(BK-OK-Y)

09.02.2013 10:41:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT