1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösemili Çocuklardan Başkan Ürgüp'e Ziyaret

Lösemili Çocuklardan Başkan Ürgüp'e Ziyaret

Lösemili Çocuklardan Başkan Ürgüpe Ziyaret
A+A-

Maskeli Çiçekler Lösemili Çocuklar ve Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi ile lösemili çocuklar Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti. Lösemili çocukları

Maskeli Çiçekler Lösemili Çocuklar ve Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi ile lösemili çocuklar Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
Lösemili çocukların tedavi sürecinde ve sonrasında hem kendilerinde hem de ailelerinde oluşabilecek psikolojik ve sosyal sorunlarını gidermek amacıyla kurulan, Maskeli Çiçekler Lösemili Çocuklar ve Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi ve lösemili çocuklar Başkan Ürgüp'ü makamında ziyaret ederek derneğin yapısı hakkında bilgi verdiler.
Başkan Ürgüp'te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yapmış olduğunuz çalışma oldukça önemli ve olumlu, hiç kimsenin garantisi yok sağlığımızı her an kaybedebiliriz" dedi.
"Çocuklarımız hepimizin çocuklarıdır. Türk Milletinin çocuklarıdır" diyen Başkan Ürgüp, "Bu kapsamda belediye olarak vatandaşların yanında olmak durumundayız, çocuklarımızın sağlığına kavuşacağına inanıyor temenni ediyorum ve her zaman destek olma sözü veriyorum" diye konuştu.
(UY-AÖ-Y)

06.02.2013 17:30:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT